Jak występować przed kamerą

Działania Public Relations

Jak występować przed kamerą, zwłaszcza kiedy mamy sytuację kryzysową i media spodziewają się atrakcyjnego newsa? Warsztaty z wystąpień przed kamerą to jeden ze sposobów, dzięki któremu możemy przygotować się do stresującej sytuacji.  Przede wszystkim jednak szkolenie takie pozwala zapobiegać sytuacjom kryzysowym.

Jak zapobiegać sytuacji kryzysowych w firmie?

Bezpieczeństwo przede wszystkim, a im bardziej uruchomimy wyobraźnię, tym więcej potencjalnych niebezpieczeństw możemy wymienić, które w efekcie mogą wpłynąć również na wizerunek przedsiębiorstwa. Jak przygotować się do sytuacji kryzysowych i co zrobić, kiedy wystąpią – o tym rozmawialiśmy i ćwiczyliśmy działanie podczas warsztatów z wystąpień przed kamerą, a więc wyjątkowego stresu i niekorzystnych warunków.

Jak występować przed kamerą w sytuacji kryzysowej?

Postawa, odpowiedni dobór komunikatów i wiedza osoby stojącej przed kamerą to 3 podstawowe zasady. W warsztatach „Anatomia kryzysu w obiektywie” wzięło udział 10 osób, top-menadżerów, kierowników i specjalistów z 3 oddziałów dużej firmy produkcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kim jestem?

Coach, trener biznesu, doradca ds. komunikacji, specjalista ds. Public Relations, marketingowiec – od kilkunastu lat zajmuję się komunikacją zarówno osobistą jak i komunikacją w biznesie – dbam o jakość komunikacji firm z otoczeniem, o komunikację w zespołach, szkolę, uczę, promuję, tworzę kreatywne rozwiązania promocyjne, organizuję, pomagam wydobyć potencjał i realizować cele. Inspiruję, doradzam, planuję, oceniam efekty, wspieram, pokazuję możliwości, realizuję. Czasem sama, czasem z zespołem sprawdzonych specjalistów. Kreatywnie, otwarcie, elastycznie, rzetelnie, po partnersku. Zapraszam do współpracy i do wspólnego rozwoju 🙂

Hanna Ćwiertnia – Laszczyk
Prezes MarkeSense Sp. z o.o.

Napisz: [email protected]
Zadzwoń:+48 607 926 174