Mediations Biennale w mediach

Berlin Heist Jonathan Meese foto© Raman Tratsiuk

Festiwal sztuki współczesnej Mediations Biennale zakończony! Przez ponad miesiąc Poznań gościł prace ponad 100 artystów z całego świata, a wystawy odwiedziło kilka tysięcy osób nie tylko z Wielkopolski.  Festiwal przyciągnął specjalistów, krytyków i znawców sztuki również z zagranicy, w mediach dyskutowano na temat kondycji polskiej sztuki oraz roli, jaką sztuka współczesna pełni. 4 Mediations Biennale trwało od 21.09 do 26. 10. 2014.

Mediations Biennale w mediach

Mediations Biennale w mediach pojawiało się w sumie kilkaset razy w formie informacji, wywiadów i relacji.  Odpowiadaliśmy za przygotowanie materiałów prasowych i współpracę z dziennikarzami.

Kolejne spotkanie ze sztuką na tak wielką skalę w 2016 roku.

Zdjęcie: Wystawa Berlin Heist w Muzeum Narodowym, Jonathan Meese, foto© Raman Tratsiuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kim jestem?

Coach, trener biznesu, doradca ds. komunikacji, specjalista ds. Public Relations, marketingowiec – od kilkunastu lat zajmuję się komunikacją zarówno osobistą jak i komunikacją w biznesie – dbam o jakość komunikacji firm z otoczeniem, o komunikację w zespołach, szkolę, uczę, promuję, tworzę kreatywne rozwiązania promocyjne, organizuję, pomagam wydobyć potencjał i realizować cele. Inspiruję, doradzam, planuję, oceniam efekty, wspieram, pokazuję możliwości, realizuję. Czasem sama, czasem z zespołem sprawdzonych specjalistów. Kreatywnie, otwarcie, elastycznie, rzetelnie, po partnersku. Zapraszam do współpracy i do wspólnego rozwoju 🙂

Hanna Ćwiertnia – Laszczyk
Prezes MarkeSense Sp. z o.o.

Napisz: [email protected]
Zadzwoń:+48 607 926 174