O nas

Dzień dobry, tu MarkeSense – dobra Agencja PR z Poznania. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim – jakość współpracy. Rzetelność, partnerstwo i zrozumienie Twoich potrzeb. Zaangażowanie. I kreatywność.

Znajdziesz tu solidne wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu, nawet, jeśli jest on jeszcze tylko w Twojej głowie. Wesprzemy Twój marketing, skoordynujemy działania promocyjne, zadbamy o wizerunek (te wszystkie strony, logotypy, koperty, wizytówki – tak, mamy grafików wśród swoich), poprowadzimy social media, napiszemy do prasy i pójdziemy do telewizji. Ale najpierw zbadamy aktualną sytuację i opracujemy plan komunikacji na miarę Twoich możliwości. Albo po prostu podpowiemy, co można zrobić, żeby było tak, jak chcesz – jeśli wolisz się tylko skonsultować. Poprowadzimy dedykowane warsztaty stacjonarne lub online. Przygotujemy treści do strony, ulotek, wymyślimy hasła.

Taka dobra agencja PR – elastyczna, z pomysłami, otwarta i szczera, a do tego z poczuciem humoru i sporym bagażem rozmaitych doświadczeń to prawdziwy skarb! Ale co będziemy tak opowiadać. Po prostu się przekonaj. Zapraszamy! 🙂

Hanna Ćwiertnia – Laszczyk
właścicielka, koordynatorka