Referencje

Le­piej nie zaczy­nać, niż zacząwszy nie dokończyć – Konfucjusz

Jako Coach, Trener Biznesu i Doradca ds. Komunikacji skupiam się na tworzeniu kreatywnych i optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnej sytuacji i możliwości Klienta. Dbam o dobre relacje i dobry efekt. Partnerska współpraca, synergia, rzetelność, uczciwość, wysoka jakość, szacunek, elastyczność – wiem, że czasami to tylko słowa, jednak dla mnie i zespołu, z którym współpracuję to ważne wytyczne, którymi się kierujemy. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na otwartość, indywidualne podejście, doświadczenie, rzetelne wykonanie i pomoc na każdym etapie współpracy. Sprawdź co nasi Klienci mówią o nas.

Hanna Ćwiertnia – Laszczyk
Prezes MarkeSense Sp. z o.o.

Zaufali nam

Identyfikacja wizualna

Szpital Powiatowy w Rawiczu miał przyjemność współpracować z firmą MarkeSense w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej naszego zakładu. Firma dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Najważniejszą rzeczą był dla nas nie tylko sam rezultat, ale przede wszystkim forma kontaktu i konsultacji w trakcie tworzenia projektu. Z wielką przyjemnością rekomenduję usługi firmy MarkeSense jako sprawdzone i reprezentujące najwyższy poziom profesjonalizmu.

Janusz Atłachowicz
Prezes Zarządu, Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

Warsztaty dla WSNHiD

Firma MarkeSense przeprowadziła w WSNHiD warsztaty z okazji Dni Kariery w marcu 2013 r. pt. Piarowiec w akcji, czyli jak stworzyć coś z niczego oraz w czerwcu warsztat pt. Marka JA – jak stworzyć siebie, a także podczas Dnia z Zarządzaniem Kreatywnym w marcu 2014 warsztaty dla uczniów szkół średnich złożone z 3 modułów: Kreatywnie czyli…. Jak? – jak wykorzystać kreatywne myślenie przy rozwiązywaniu problemów, MacGyver – zbuduj coś z niczego oraz Zarządzanie projektem.

Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutów, na czas, z otwartością na nasze potrzeby. Z pełnym przekonaniem możemy polecić współpracę z MarkeSense Sp. z o.o. jako profesjonalną, rzetelną i kreatywną firmą.

Karolina Kotkowska
Dyrektor Marketingu, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu

Konsultacje biznesowe

Z Hanną Laszczyk miałam okazję pracować w listopadzie 2011 roku. Przeprowadziła wraz ze mną analizę mojej pracy i pomogła zbudować zarys strategii biznesowej. Najbardziej cenię u niej umiejętność zmiany sposobu działania, dostosowanego do Klienta z jednoczesnym dążeniem do realizacji celu. Życzę wielu owoców wynikających ze współpracy z Hanią Laszczyk, którą polecam.

Nina Olszewska
Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego Harmonia

Warsztaty „Cel – Działanie – Sukces”

Warsztaty motywacyjne prowadzone przez Panią Hannę Laszczyk z firmy MarkeSense to połączenie świetnej zabawy z osiągnięciem zaskakująco mocnych wrażeń związanych z ich wynikiem. Pani Hania skupia się na samodzielnej pracy uczestników, dzięki czemu pozwala im docierać, krok po kroku, do ciekawych wniosków, pokonując skomplikowany labirynt myśli. Warto chociaż raz skorzystać z takiego ujrzenia siebie od środka poprzez świetny coaching.

Katarzyna Świt
Ogrody Inspiracji

Warsztaty „Człowiek – najlepsza wizytówka Firmy”

Firma MarkeSense zorganizowała w drugim kwartale 2014 r. dwudniowe warsztaty savoir vivre dla pracowników pt. „Człowiek – najlepsza wizytówka Firmy”.

Odpowiedź na nasze zapytanie ofertowe była niemal natychmiastowa, a złożona oferta na szkolenie przygotowana bardzo rzetelnie. Podczas procesu planowania oraz organizacji szkolenia firma MarkeSense wykazała się dużą kreatywnością, starannością oraz profesjonalizmem. Wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacji zarówno przed rozpoczęciem szkolenia, jak i w jego trakcie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Przeprowadzone szkolenie było bardzo fachowe i owocne. Mając powyższe na uwadze rekomendujemy firmę MarkeSense jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy.

ELżbieta Orzechowska
Executive Assistant, Biotronik Polska Sp. z o.o.

Warsztaty „Kobieta i Biznes”

Dawno nikt mnie tak nie zainspirował do działania ☺ Warsztaty „Kobieta i Biznes” z Hanią Laszczyk działają bardzo motywująco i twórczo. Pokazała mi wiele możliwości, za co bardzo dziękuję. Przypomniałam sobie dzięki nim, gdzie moja moc jest ukryta. I już dziś zaczęłam działać, bo czas wyjść do ludzi, z najlepszym potencjałem, który tkwi gdzieś w środku, w każdym z nas.

Joanna Dwojewska
Masażystka

Coaching z Hanną Laszczyk – jak było?

Rzeczowo – konkretne pytania, rzeczowe, które pomogły znaleźć odpowiedzi. Sympatycznie – brak spięcia, rozluźnienie i chęć sympatycznej, miłej rozmowy, chęć pójścia dalej. Kreatywnie – dzięki kreatywnemu podejściu uporządkowałam „chaos” w głowie. Profesjonalnie – nie czułam się gorsza przez to, że nie znam odpowiedzi, czułam się profesjonalnie potraktowana. Swobodnie – nie było skrępowania, od razu poczułam się dobrze, dzięki czemu mogłam się otworzyć.

Joanna Stuermer
Klientka

Sesja coachingowa – co mi dała?

Sesja coachingowa z Hanią Laszczyk pozwoliła mi spojrzeć na moje cele zawodowe z szerszej perspektywy, odwołać się do moich całościowych potrzeb życiowych. Tutaj naprawdę odkryciem dla mnie było to, by moje marzenia o przyszłości potraktować jako punkt odniesienia przy planowaniu tej przyszłości. Bardzo polecam Hanię Laszczyk, coacha, ponieważ jej otwarte podejście jest bardzo motywujące i w żaden sposób nie narzuca żadnego kierunku ani sposobu myślenia. Pomaga to uporządkować własne przemyślenia i cele. Jednocześnie sama jest osobą inspirującą poprzez to, jak udaje jej się we własnym życiu realizować wszystkie ważne dla niej obszary.

Liliana Kobiałka
Artystka

Współpraca PR

Nasza Kancelaria współpracuje z firmą MarkeSense od kilku miesięcy w zakresie wsparcia marketingowego i doradztwa PR. Dzięki temu zaczęliśmy bardziej aktywnie i efektywnie prowadzić działania zmierzające do podnoszenia świadomości naszej marki wśród potencjalnych klientów. Mamy poczucie, iż jesteśmy pod dobrą opieką, a nasz wizerunek z każdym tygodniem staje się bardziej konkretny i rośnie nasza rozpoznawalność na rynku usług prawniczych.

Marcin Kwapiński
Radca Prawny

Warsztaty „Anatomia kryzysu w obiektywie”

Pani Hanna Laszczyk, trener z firmy MarkeSense Sp. z o.o., prowadziła dedykowane dla naszej firmy warsztaty szkoleniowe pt. „Anatomia kryzysu w obiektywie”, których celem było przygotowanie zespołu pracowników do wystąpień przed kamerą w sytuacjach kryzysowych. Warsztaty pozwoliły nie tylko przećwiczyć najważniejsze kwestie związane z wystąpieniami w mediach, ale również uruchomiły cały proces związany z udoskonaleniem komunikacji (nie tylko kryzysowej) w firmie. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i fachowe doradztwo.

Barbara Maciałczyk
Marketing Project Manager, Ardagh Glass S.A.

Media Relations – 4 Mediations Biennale w Poznaniu

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą MarkeSense Sp. z o.o. podczas organizacji 4 edycji Mediations Biennale  w Poznaniu, w okresie od czerwca do października 2014. Firma realizowała działania Public Relations na terenie Polski i wspierała promocję wydarzenia w mediach. Szczególnie cenimy sobie wysoką jakość prezentowaną przez MarkeSense Sp. z o.o., wartość merytoryczną współpracy, otwartość i elastyczność. Dzięki działaniom firmy, Mediations Biennale było szeroko omawiane w mediach, a liczba odwiedzających dosięgła 40 000 osób.

Z przyjemnością rekomendujemy MarkeSense Sp. z o.o. jako rzetelnego Partnera, z którym również mamy nadzieję współpracować podczas kolejnej edycji Mediations Biennale w Poznaniu.

Tomasz Wendland
Prezes Zarządu Fundacji Mediations Biennale w Poznaniu