Zaufali nam

Konsultacje biznesowe

Z Hanną Laszczyk miałam okazję pracować w listopadzie 2011 roku. Przeprowadziła wraz ze mną analizę mojej pracy i pomogła zbudować zarys strategii biznesowej. Najbardziej cenię u niej umiejętność zmiany sposobu działania, dostosowanego do Klienta z jednoczesnym dążeniem do realizacji celu. Życzę wielu owoców wynikających ze współpracy z Hanią Laszczyk, którą polecam.

Nina Olszewska
Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego Harmonia

Warsztaty „Cel – Działanie – Sukces”

Warsztaty motywacyjne prowadzone przez Panią Hannę Laszczyk z firmy MarkeSense to połączenie świetnej zabawy z osiągnięciem zaskakująco mocnych wrażeń związanych z ich wynikiem. Pani Hania skupia się na samodzielnej pracy uczestników, dzięki czemu pozwala im docierać, krok po kroku, do ciekawych wniosków, pokonując skomplikowany labirynt myśli. Warto chociaż raz skorzystać z takiego ujrzenia siebie od środka poprzez świetny coaching.

Katarzyna Świt
Ogrody Inspiracji

Warsztaty „Kobieta i Biznes”

Dawno nikt mnie tak nie zainspirował do działania ☺ Warsztaty „Kobieta i Biznes” z Hanią Laszczyk działają bardzo motywująco i twórczo. Pokazała mi wiele możliwości, za co bardzo dziękuję. Przypomniałam sobie dzięki nim, gdzie moja moc jest ukryta. I już dziś zaczęłam działać, bo czas wyjść do ludzi, z najlepszym potencjałem, który tkwi gdzieś w środku, w każdym z nas.

Joanna Dwojewska
Masażystka

Coaching z Hanną Laszczyk – jak było?

Rzeczowo – konkretne pytania, rzeczowe, które pomogły znaleźć odpowiedzi. Sympatycznie – brak spięcia, rozluźnienie i chęć sympatycznej, miłej rozmowy, chęć pójścia dalej. Kreatywnie – dzięki kreatywnemu podejściu uporządkowałam „chaos” w głowie. Profesjonalnie – nie czułam się gorsza przez to, że nie znam odpowiedzi, czułam się profesjonalnie potraktowana. Swobodnie – nie było skrępowania, od razu poczułam się dobrze, dzięki czemu mogłam się otworzyć.

Joanna Stuermer
Klientka

Sesja coachingowa – co mi dała?

Sesja coachingowa z Hanią Laszczyk pozwoliła mi spojrzeć na moje cele zawodowe z szerszej perspektywy, odwołać się do moich całościowych potrzeb życiowych. Tutaj naprawdę odkryciem dla mnie było to, by moje marzenia o przyszłości potraktować jako punkt odniesienia przy planowaniu tej przyszłości. Bardzo polecam Hanię Laszczyk, coacha, ponieważ jej otwarte podejście jest bardzo motywujące i w żaden sposób nie narzuca żadnego kierunku ani sposobu myślenia. Pomaga to uporządkować własne przemyślenia i cele. Jednocześnie sama jest osobą inspirującą poprzez to, jak udaje jej się we własnym życiu realizować wszystkie ważne dla niej obszary.

Liliana Kobiałka
Artystka