Zaufali nam

Identyfikacja wizualna

Szpital Powiatowy w Rawiczu miał przyjemność współpracować z firmą MarkeSense w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej naszego zakładu. Firma dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Najważniejszą rzeczą był dla nas nie tylko sam rezultat, ale przede wszystkim forma kontaktu i konsultacji w trakcie tworzenia projektu. Z wielką przyjemnością rekomenduję usługi firmy MarkeSense jako sprawdzone i reprezentujące najwyższy poziom profesjonalizmu.

Janusz Atłachowicz
Prezes Zarządu, Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

Konsultacje biznesowe

Z Hanną Laszczyk miałam okazję pracować w listopadzie 2011 roku. Przeprowadziła wraz ze mną analizę mojej pracy i pomogła zbudować zarys strategii biznesowej. Najbardziej cenię u niej umiejętność zmiany sposobu działania, dostosowanego do Klienta z jednoczesnym dążeniem do realizacji celu. Życzę wielu owoców wynikających ze współpracy z Hanią Laszczyk, którą polecam.

Nina Olszewska
Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego Harmonia

Współpraca PR

Nasza Kancelaria współpracuje z firmą MarkeSense od kilku miesięcy w zakresie wsparcia marketingowego i doradztwa PR. Dzięki temu zaczęliśmy bardziej aktywnie i efektywnie prowadzić działania zmierzające do podnoszenia świadomości naszej marki wśród potencjalnych klientów. Mamy poczucie, iż jesteśmy pod dobrą opieką, a nasz wizerunek z każdym tygodniem staje się bardziej konkretny i rośnie nasza rozpoznawalność na rynku usług prawniczych.

Marcin Kwapiński
Radca Prawny

Media Relations – 4 Mediations Biennale w Poznaniu

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą MarkeSense Sp. z o.o. podczas organizacji 4 edycji Mediations Biennale  w Poznaniu, w okresie od czerwca do października 2014. Firma realizowała działania Public Relations na terenie Polski i wspierała promocję wydarzenia w mediach. Szczególnie cenimy sobie wysoką jakość prezentowaną przez MarkeSense Sp. z o.o., wartość merytoryczną współpracy, otwartość i elastyczność. Dzięki działaniom firmy, Mediations Biennale było szeroko omawiane w mediach, a liczba odwiedzających dosięgła 40 000 osób.

Z przyjemnością rekomendujemy MarkeSense Sp. z o.o. jako rzetelnego Partnera, z którym również mamy nadzieję współpracować podczas kolejnej edycji Mediations Biennale w Poznaniu.

Tomasz Wendland
Prezes Zarządu Fundacji Mediations Biennale w Poznaniu