Zaufali nam

Warsztaty dla WSNHiD

Firma MarkeSense przeprowadziła w WSNHiD warsztaty z okazji Dni Kariery w marcu 2013 r. pt. Piarowiec w akcji, czyli jak stworzyć coś z niczego oraz w czerwcu warsztat pt. Marka JA – jak stworzyć siebie, a także podczas Dnia z Zarządzaniem Kreatywnym w marcu 2014 warsztaty dla uczniów szkół średnich złożone z 3 modułów: Kreatywnie czyli…. Jak? – jak wykorzystać kreatywne myślenie przy rozwiązywaniu problemów, MacGyver – zbuduj coś z niczego oraz Zarządzanie projektem.

Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutów, na czas, z otwartością na nasze potrzeby. Z pełnym przekonaniem możemy polecić współpracę z MarkeSense Sp. z o.o. jako profesjonalną, rzetelną i kreatywną firmą.

Karolina Kotkowska
Dyrektor Marketingu, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu

Warsztaty „Cel – Działanie – Sukces”

Warsztaty motywacyjne prowadzone przez Panią Hannę Laszczyk z firmy MarkeSense to połączenie świetnej zabawy z osiągnięciem zaskakująco mocnych wrażeń związanych z ich wynikiem. Pani Hania skupia się na samodzielnej pracy uczestników, dzięki czemu pozwala im docierać, krok po kroku, do ciekawych wniosków, pokonując skomplikowany labirynt myśli. Warto chociaż raz skorzystać z takiego ujrzenia siebie od środka poprzez świetny coaching.

Katarzyna Świt
Ogrody Inspiracji

Warsztaty „Człowiek – najlepsza wizytówka Firmy”

Firma MarkeSense zorganizowała w drugim kwartale 2014 r. dwudniowe warsztaty savoir vivre dla pracowników pt. „Człowiek – najlepsza wizytówka Firmy”.

Odpowiedź na nasze zapytanie ofertowe była niemal natychmiastowa, a złożona oferta na szkolenie przygotowana bardzo rzetelnie. Podczas procesu planowania oraz organizacji szkolenia firma MarkeSense wykazała się dużą kreatywnością, starannością oraz profesjonalizmem. Wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacji zarówno przed rozpoczęciem szkolenia, jak i w jego trakcie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Przeprowadzone szkolenie było bardzo fachowe i owocne. Mając powyższe na uwadze rekomendujemy firmę MarkeSense jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy.

ELżbieta Orzechowska
Executive Assistant, Biotronik Polska Sp. z o.o.

Warsztaty „Kobieta i Biznes”

Dawno nikt mnie tak nie zainspirował do działania ☺ Warsztaty „Kobieta i Biznes” z Hanią Laszczyk działają bardzo motywująco i twórczo. Pokazała mi wiele możliwości, za co bardzo dziękuję. Przypomniałam sobie dzięki nim, gdzie moja moc jest ukryta. I już dziś zaczęłam działać, bo czas wyjść do ludzi, z najlepszym potencjałem, który tkwi gdzieś w środku, w każdym z nas.

Joanna Dwojewska
Masażystka

Warsztaty „Anatomia kryzysu w obiektywie”

Pani Hanna Laszczyk, trener z firmy MarkeSense Sp. z o.o., prowadziła dedykowane dla naszej firmy warsztaty szkoleniowe pt. „Anatomia kryzysu w obiektywie”, których celem było przygotowanie zespołu pracowników do wystąpień przed kamerą w sytuacjach kryzysowych. Warsztaty pozwoliły nie tylko przećwiczyć najważniejsze kwestie związane z wystąpieniami w mediach, ale również uruchomiły cały proces związany z udoskonaleniem komunikacji (nie tylko kryzysowej) w firmie. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i fachowe doradztwo.

Barbara Maciałczyk
Marketing Project Manager, Ardagh Glass S.A.